NOT Grudziądz

Konferencja dla Projektantów!

Nasz rzeczoznawca, Dariusz Bucholski – certyfikowany szkoleniowiec w zakresie fotowaltaiki jest jednym z prelegentów Konferencji..Temat wystąpienia: „Wspomaganie projektowania instalacji przemysłowych za pomocą oprogramowania BlueSol – studium przypadku.

Zapraszamy na II Edycję Konferencji dla Projektantów przemysłowych instalacji fotowoltaicznych, podczas której zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w dziedzinie projektowania przemysłowych instalacji fotowoltaicznych. Konferencja skierowana jest do projektantów i instalatorów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje w tej dziedzinie. 
 
Podczas Konferencji poznasz najnowsze technologie i innowacje w fotowoltaice oraz dowiesz się o właściwym doborze komponentów i materiałów oraz o tym na co warto zwracać uwagę przy projektowaniu przemysłowej instalacji fotowoltaicznej. 
 
Konferencja to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi specjalistami w tej dziedzinie. W trakcie wydarzenia będziesz miał/-a możliwość zadawania pytań, uzyskiwania fachowych odpowiedzi oraz korzystania z praktycznych wskazówek od doświadczonych profesjonalistów. 
 
Nie przegap okazji, aby zdobyć nową wiedzę i umiejętności oraz nawiązać kontakty z innymi specjalistami w dziedzinie fotowoltaiki. 

Wynajem
sal

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor